Пасажирська декларація

Форма митної декларації

Форма митної декларації (українська)

Пасажирська декларація

Шановний ПАСАЖИР!

ТИ МОЖЕШ прискорити проходження митних формальностей у пункті пропуску через державний кордон України, якщо ЗАВЧАСНО роздрукуєш та заповниш Пасажирську декларацію!

Виготовити бланк Пасажирської декларації ТИ МОЖЕШ шляхом роздрукування її із застосуванням засобів комп’ютерної техніки або копіювання на папері формату А4 (210 х 296 міліметрів) за формою, розміщеною тут.

Пасажирська декларація – це митна декларація для письмового декларування товарів, що переміщуються через митний кордон України громадянами для особистих, сімейних та інших потреб, не пов’язаних з провадженням підприємницької діяльності.

УВАГА!

Пасажирська декларація застосовується в усіх випадках, коли Митним кодексом України передбачено, що здійснюється „письмове декларуванню в порядку, встановленому для громадян

Пасажирська декларація не приймається до митного оформлення посадовою особою митниці в разі заповнення декларації, форма якої відрізняється від установленої.

Подача декларації

Перед заповненням Пасажирської декларації доцільно ознайомитись з Порядком заповнення митної декларації для письмового декларування товарів, що переміщуються через митний кордон України громадянами для особистих, сімейних та інших потреб, не пов’язаних з провадженням підприємницької діяльності, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 28.05.2012 № 614.

 

УВАГА! Пасажирська декларація не приймається до митного оформлення посадовою особою митного органу в разі:

заповнення декларації з порушенням вимог Порядку;

заповнення декларації олівцем;

заповнення декларації з виправленнями та/або підчищеннями.

У таких випадках заповнюється нова Пасажирська декларація з дотриманням вимог Порядку.

15 48 подати скаргу