Митниця визначила переможців конкурсів на голів Одеської та Поліської митниць

Після проведення трьох турів відбору та фінальної співбесіди із кандидатами на начальників Одеської та Поліської митниць, Державна митна служба оголосила переможців конкурсу, якими стали Грібанов Михайло Олександрович (Одеська митниця) та Панчук Сергій Євгенович (Поліська митниця).

Переможцем конкурсу на начальника Одеської митниці Держмитслужби – Грібанов Михайло Олександрович. Він має  досвід роботи у митних органах: на посаді інспектора та заступника начальника відділу митного поста в Кримській митниці, начальника відділу митного оформлення – у Львівській митниці. З 2013 р. працював на керівних посадах у товариствах, що надають логістичні та митно-брокерські послуги. Має 2 вищі освіти за спеціальностями “Облік та аудит” і “Державна служба”. 

Поліську митницю Держмитслужби очолить Панчук Сергій Євгенович, який з 2012 р. працював у Рівненській митниці на керівних посадах: начальником відділу, начальником митного поста, з 2014 р. – першим заступником начальника митниці. Має 2 вищих освіти: “с/г машини” та “правознавство”.

“Вирішення кадрового питання – одна з умов успішного перезапуску митниці. Проведення конкурсів на керівні посади Держмитслужби має забезпечити дійсно прозорий підбір кадрів і прихід професіоналів, здатних налагодити роботу регіональних підрозділів відповідно до вимог часу та законодавства. Конкурс тривав 45 днів, кандидати проходили онлайн-тестування, виконували ситуаційні завдання, для участі у фінальній співбесіді подолали три тури попереднього відбору, тож поява “випадкових” фіналістів, тим більше, переможців – виключена”, – зазначив керівник Державної митної служби Максим Нефьодов.

Отримати інформацію про вакансії в Державній митній службі, детальніше дізнатись про кваліфікаційні вимоги, посадові обов’язки, умови оплати праці та ін. можна на сайті Національного агентства України з питань державної служби.

15 48 подати скаргу