Нова Митниця підписала Меморандум про взаєморозуміння та співробітництво з Європейською Бізнес Асоціацією

17 грудня Голова Державної митної служби Максим Нефьодов та Виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації Анна Дерев’янко підписали Меморандум про взаєморозуміння та співробітництво. 

За Меморандумом Сторони зобов’язуються взаємодіяти шляхом об’єднання зусиль для наповнення відомчих баз даних митної служби. Бази поповнюватимуться інформацією щодо актуального діапазону цін на товар, який ввозиться на митну територію України, для подальшого використання у роботі при здійсненні контролю за правильністю визначення митної вартості товарів відповідно до законодавства України з питань державної митної справи.

Згідно з підписаним Меморандумом, Європейська Бізнес Асоціація інформуватиме Державну митну Службу України про: 

– факти або наміри протиправного переміщення товарів через митний кордон України;

– функціонування зовнішнього і внутрішнього ринку товарів, які виробляються в Україні, їхні обсяги реалізації на внутрішньому ринку;

– тенденції виробництва та реалізації цих товарів на світових ринках.

Надання такої інформації здійснюватиметься з метою сприяння інтересам держави для захисту національного товаровиробника, налагодження діалогу між бізнесом і державою, сприяння виконанню законних повноважень Держмитслужби при контролі за дотриманням законодавства України з питань державної митної справи.

Співпраця розпочнеться з надання актуальних цін на розчинну каву, оскільки за інформацією компаній-членів Асоціації, які є виробниками та дистриб’юторами кавової продукції, недобросовісні імпортери занижують митну вартість на продукцію кави.

“Ми раді підписати Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю з Європейською Бізнес Асоціацією. Це величезний крок у боротьбі з контрабандою та заниженням митної вартості. Наші працівники оперуватимуть інформацією про актуальні ціни на товар та зможуть коректно визначати його митну вартість”, – прокоментував підписання очільник Держмитслужби Максим Нефьодов.

15 48 подати скаргу