До уваги громадян та суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності

Шановні громадяни та суб’єкти зовнішньоекономічної діяльності

З 0 годин 8 грудня 2019 року розпочинають виконання митних формальностей​ митниці, створені в структурі Держмитслужби України, та припиняються відповідні повноваження​ митниць ДФС.

У зв’язку з цим рекомендуємо за можливості утриматись від подання митницям ДФС митних декларацій, оформлення яких може бути не завершене до кінця доби 7 грудня 2019 року. З 0 годин 8 грудня 2019 року подані митні декларації просимо адресувати новоствореним митницям Держмитслужби.

Також звертаємо увагу та просимо врахувати в діяльності, що в перші дні роботи Держмитслужби через переведення роботи митниць на новий класифікатор місць митного оформлення (гіперпосилання http://sfs.gov.ua/data/normativ/000/002/73615/Dodatok_Klasif_kator_495.xlsx), зміну електронних адрес підрозділів митного оформлення та прав доступу посадових осіб митниць до програмно-інформаційних комплексів Єдиної автоматизованої інформаційної системи Держмитслужби можливі помилки в прийнятті та адресації електронних митних декларацій.

Додатково інформуємо, що проблем із справлянням митних платежів при оформленні товарів  у зв’язку із початком роботи митниць Держмитслужби у неділю 8 грудня 2019 року та у подальшому не передбачається. Кошти авансових платежів (передоплати) перераховані платниками митницям ДФС будуть використовуватися для справляння митних платежів і митницями Держмитслужби! Але – будьте уважними! Якщо таких коштів недостатньо для митного оформлення товарів, яке планується з понеділка 9 грудня, – коли запрацюють банки та казначейство, кошти передоплати за митне оформлення товарів необхідно вже сплачувати виключно на нові  рахунки Держмитслужби та митниць Держмитслужби. Старі рахунки ДФС будуть недоступні для надходження коштів! 

​Реквізити рахунків митниць Держмитслужби перевіряйте на відповідних сайтах митниць!

Реквізити депозитного рахунку 3734, відкритого на ім’я Державної митної служби України (єдиний рахунок) для зарахування авансових платежів (передоплати) за гіперпосиланням: http://www.customs.gov.ua/?p=249

Заздалегідь приносимо вибачення за можливі ускладнення.

 

15 48 подати скаргу