Відбулася зустріч Голови Державної митної служби України Максима Нефьодова з Тимчасовим повіреним у справах США в Україні Вільямом Тейлором

2 грудня у Посольстві США в Україні відбулася зустріч Голови Державної митної служби України Максима Нефьодова з Тимчасовим повіреним у справах США в Україні Вільямом Тейлором.

Максим Нефьодов представив плани реформування Державної митної служби України, зокрема, план перших кроків й очікувані результати, звернув увагу на виклики, що стоять перед командою. Тимчасовий повірений у справах США в Україні Вільямом Тейлор наголосив на важливості інституційних змін у митній сфері та запевнив у подальшій підтримці США у впровадженні та реалізації митної реформи в країні.

Під час зустрічі було підписано План спільних дій щодо реалізації проекту міжнародної технічної допомоги. За результатами імплементації Плану очікується підвищення рівня задоволеності громадян та представників сфери бізнесу якістю послуг Держмитслужби, підвищення мотивації персоналу, зниження рівня корупційних проявів і ризиків у підрозділах Держмитслужби.

 

15 48 подати скаргу