Керівник Державної митної служби обговорив впровадження електронного бронювання черг при перетині кордону з послом Естонії та керівництвом естонської компанії GoSwift

Керівник Державної митної Служби Максим Нефьодов зустрівся з послом Естонії Каймо Кууском та керівництвом естонської компанії GoSwift для обговорення впровадження електронного рішення бронювання черг при перетині кордону.

Система GoSwift вже 8 років працює в чотирьох країнах, обслуговуючи понад 1,7 млн ​​транспортних засобів щорічно. Впровадження електронного бронювання часу при перетині кордону Естонії суттєво знизило час на сам перетин, поліпшило рівень безпеки вантажів і дорожнього руху.

В Естонії система працює в форматі державно-приватного партнерства. Єдиною системою користується прикордонна служба, митна служба і МВС.

«Естонія з радістю ділиться з Україною своїм досвідом і кращими практиками для подолання викликів, пов’язаних з перетином кордону. Навіть при таких непростих сусідах, Естонія досягла кращих результатів за допомоги співпраці різних державних відомств, які залучають приватні компанії»,— прокоментував посол Естонії в Україні Каймо Кууск.

15 48 подати скаргу