Максим Нефьодов презентував Проект розвитку інфраструктури Державної митної служби України на 2020 рік

Вчора під час брифінгу в Кабінеті міністрів очільник Державної митної служби України Максим Нефьодов презентував Проект розвитку інфраструктури Державної митної служби України на наступний 2020 рік.

Проект розвитку інфраструктури Нової Митниці передбачає:

– Будівництво, реконструкцію або капітальний ремонт 16 пріоритетних пунктів пропуску. Реконструкцію 12-ти пунктів пропуску планується завершити протягом 2020 року, двох (Ужгород та Лужанка) – до кінця 2021 року, ще двох (будівництво Краківець та Шегині) – до кінця 2022 року.

Будівництво на пунктах пропуску загальною вартістю 488 млн. грн. передбачає введення в експлуатацію та функціонування придбаних скануючих систем і вагових комплексів; капітальний ремонт існуючих елементів інфраструктури та будівництво нових; завершення реконструкції пропускних пунктів Красноїльськ та Дяківка тощо.

Це дозволить збільшити пропускну спроможність на кордоні з Республікою Польща, з більшою ефективністю запобігати та виявляти порушення митного оформлення, забезпечити належні умови для використання громадянами України можливостей і переваг безвізового режиму.

– Додаткове укомплектування 3-х пунктів пропуску скануючими системами протягом 2020 року. В результаті кількість пунктів пропуску обладнаних ними збільшиться до 10, що підвищить ефективність боротьби з порушеннями митних правил та сприятиме збільшенню надходжень до Державного бюджету України.

– Додаткове укомплектування усіх 16 пунктів пропуску ваговими комплексами протягом 2020 року. Протягом 2020 року будуть укомлектовані ваговими комплексами всі вантажні автомобільні пункти пропуску, які працюють за постійною схемою, це сприятиме  протидії контрабанді та боротьбі з порушеннями митних правил.

– Забезпечення комплексною системою відеоконтролю 12 пріоритетних пунктів пропуску, в яких встановлено сканери та вагові комплекси. Сучасні засоби і системи митного контролю дозволяють максимальною мінімізувати участь людини в процесі здійснення митного контролю, а значить, – протидіяти можливим корупційним порушенням.

Презентація за посиланням.

 

 

15 48 подати скаргу