Нова Митниця підписала Меморандум про партнерство та співробітництво з Радою бізнес-омбудсмена

6 листопада Голова Державної митної служби Максим Нефьодов та Бізнес-омбудсмен Марчін Свєнчіцький підписали Меморандум про партнерство та співробітництво. Меморандум спрямовано на забезпечення позитивних зрушень у забезпеченні прозорості діяльності органів митниці, сприянні зниженню рівня корупції та запобіганні недобросовісної поведінки стосовно суб’єктів підприємництва в Україні. 

Сторони домовились про ряд спільних дій, зокрема: сприянню моніторингу порушень з боку посадових осіб; виявленню та усуненню положень в законодавстві, які невиправдано обмежують можливість здійснення підприємницької діяльності; організації та проведенні спільних публічних заходів з актуальних питань. 

“Підписання Меморандуму з Радою бізнес-омбудсмена ще раз підтверджує наше бажання зробити однакові правила гри для всіх. Величезна кількість колізій, які існують в митному законодавстві призводять до того, що в країні процвітає контрабанда, а на митних пунктах корупція. Ми дуже вдячні за всебічну підтримку від бізнес-омбудсмена Марчіна Свєнчіцького і разом з новоствореною експертною групою будемо покращувати становище на митниці”, прокоментував підписання Меморандуму про партнерство та співробітництво Голова Державної митної служби Максим Нефьодов.

«Перепідписання меморандумів з новими податковою та митною службами для нас означає продовження співпраці між нашими установами. Наша спільна мета – створити достойні умови ведення бізнесу в Україні, сприяти розвитку українських підприємств та заохочувати залучення іноземних інвестицій. Ми сподіваємося, що нові податкова та митниця використають наші системні рекомендації щодо адміністрування податків, регулювання зовнішньоекономічної діяльності та вирішення проблем бізнесу у митній сфері в процесі реформування служб», – підкреслив бізнес-омбудсмен Марчін Свєнчіцький.

Для практичного впровадження заходів із взаємодії і співробітництва створюється експертна група, до складу якої увійдуть представники ДМС та Ради бізнес-омбудсмена. 

15 48 подати скаргу