Нова Митниця запустила онлайн-сервіс розрахунку митних платежів за автомобіль

Сьогодні, 4 листопада Державна Митна служба запустила онлайн-сервіс “Калькулятор митної вартості та платежів при митному оформленні автомобіля» http://calc.customs.gov.ua/. Калькулятор дозволяє в декілька кліків розрахувати, скільки і яких саме податків необхідно сплатити за ввезення автомобіля з-за кордону.
За допомогою онлайн-сервісу кожен охочий може самостійно отримати інформацію щодо розміру митних платежів для ввезення автомобілів з будь-якої країни, як тих, що вже були у вжитку, так і нових.

Простий у користуванні і доступний сервіс значно спрощує автолюбителям, що запланували придбати авто за кордоном, отримання інформації про загальну суму митних платежів, які необхідно буде сплатити до бюджету. Даний сервіс дозволяє, в разі наявності інформації в системі Митної служби, побачити мінімальну, середню та максимальну вартість вказаного автомобіля за 2018-2019 роки. Раніше, щоб дізнатись розмір відповідних платежів необхідно було шукати подібні сервіси в Інтернеті.

«Калькулятор не тільки економить особистий час власників авто, він фактично мінімізує ризики коригування митної вартості автомобілів надалі, тим самим спрощуючи життя автолюбителям та роблячи оцінку митної вартості більш прозорою і прогнозованою», – зазначив очільник Державної митної служби Максим Нефьодов.

За нашою статистикою, наразі в базі Державної митної служби України містяться дані про понад 1 млн авто та майже 2 400 моделей.

15 48 подати скаргу