Нова митниця впровадить нову систему набору персоналу

Державна митна служба України змінить методологію та створить нову систему електронного набору персоналу – e-recruitment – це покращить надання сервісу та суттєво знизить корупційні ризики. Проект розпочнеться вже в жовтні 2019 року і діятиме в рамках підтримки реалізації реформ митниці у співпраці з Міжнародною організацією з міграції (МОМ) та Бюро з міжнародних питань у сфері боротьби з незаконним обігом наркотиків та правоохоронних питань Державного департаменту США. 

Головною задачею нової системи буде проведення прозорих конкурсів на основі багаторівневого онлайн-тестування для перевірки професійної придатності, достовірності інформації про кандидата та його моральних якостей. 

“Наша ціль – запровадження клієнтоорієнтованого підходу та покращення основних показників, а саме швидкість, прозорість та зрозумілість проходження митних процедур. Ми змінюємо критерії відбору до ДМС та поступово змінимо і умови праці. Я хочу бачити більше чесних і відповідальних професіоналів на держслужбі”, – прокоментував роботу проекту голова Нової митниці Максим Нефьодов. 

Крім того, проект передбачає вдосконалення системи професійної підготовки персоналу ДержМитСлужби, створення нових програм та тренінгів для підвищення кваліфікації та адаптації нових співробітників. 

Паралельно з цими заходами, будуть створені підрозділи внутрішньої безпеки Нової митниці та проведено конкурсний відбір до цих підрозділів з метою забезпечення ефективних механізмів моніторингу та профілактики корупції у ДержМитСлужбі. Проект також передбачатиме можливість підготовки поліграфологів та проведення відповідних досліджень потенційних кандидатів на обрані посади. Це сприятиме підвищенню суспільної довіри до Нової митниці.

Нагадаємо, що 23 вересня 2019 року Міністерство фінансів України погодило кошторис Державної митної служби України. Відтак розпочався процес переведення працівників з ДФС до штату Нової митниці. 

15 48 подати скаргу