Нова митниця розпочала процедуру переведення працівників з ДФС

Міністерство фінансів України погодило кошторис Державної митної служби України. Відтак розпочався процес переведення працівників з ДФС до штату Нової митниці. Відповідний документ отримали 23 вересня 2019 року. 

“Ми розпочали процес наповнення Нової митниці кадрами і щойно ми матимемо 30% від штатного розпису – зможемо офіційно перейняти повноваження митної служби від ДФС”, – повідомив очільник ДержМитСлужби Максим Нефьодов. 

Він додав, що паралельно розпочався процес запуску роботи територіальних органів Нової митниці. Там також необхідно щонайменше 30% від загального штату працівників для офіційного запуску роботи установ. 

Першими співробітниками, які здійснять перехід будут фахівці сфери ІТ, юристи,  фінансисти, представники кадрового, інфраструктурного напрямків та представники структурних підрозділів по запобіганню корупції та захисту державної таємниці. Саме вони й забезпечать подальший запуск Нової митниці та наповення штату. 

Нагадаємо, що 2 вересня Міністерство фінансів затвердило нову структуру і штатний розпис Нової митниці. Граничну чисельність працівників центрального апарату ДержМитСлужби затверджено на рівні 571 особи та виділено окремий новий напрямок — Департамент спрощення процедур та сприяння торгівлі, що буде відповідати за полегшення процесу декларування, розвиток діяльності авторизованих економічних операторів і процедур транзиту,  введення автоматизованих систем для проведення митного контролю та інших функцій спрямованих на якісне впровадження ефективних митних процесів.

15 48 подати скаргу