12 претендентів на місце: Нова митниця завершила перший етап набору в офіс підтримки змін

За два тижні з моменту початку конкурсного відбору до Нова митниця отримала 262 заявки на 21 посаду в команди підтримки реформ. Майже 30% кандидатів мають західну освіту, а загальна кількість претендентів на 1 місце складає 12 осіб.  

За напрямком функціональних змін закладено 8 вакансій, на які подавсь 71 кандидат  На 3 посади в комунікаційній функції претендують 47 осіб. Маємо 42 кандидатів на посади за напрямом реструктуризації та HR менеджменту, де необхідно 4 спеціалісти. На керівника RST офісу отримано 41 заявку.  На 3 позиції до юридичного відділу відгукнулось 41 високо досвідченних фахівця. 20 людей залишили резюме на посади з питань фандрайзингу та зв’язками з донорами, цей напрямок потребує 2 фахівців. 

Загалом, маємо 262 кандидати, які готові впроваджувати ефективні зміни в державному секторі, це ще раз підтверджує значну увагу до змін на митниці. “Впевнений що за результатами відбору нова митниця отримає фахову команду, а суспільство – якісні її зміни”, – наголосив голова ДержМитСлужби Максим Нефьодов. 

Наступним етапом стане панель pre-screen, після якого кандидати будуть запрошені на особисті співбесіди та виконання тестових завдань. Результати відбору будуть оголошені в жовтні. 

Команда підтримки реформ при ДержМитСлужби фінансується з Багатостороннього Донорського Фонду Стабілізації та Сталого Розвитку України, управління яким здійснює Європейський Банк Реконструкції та Розвитку.

Учасниками фонду є Данія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Італія, Японія, Нідерланди, Норвегія, Польща, Швеція, Швейцарія, Великобританія, Сполучені Штати Америки та найбільший донор фонду -Європейський Союз.

15 48 подати скаргу